Ваш престиж

Наша  турбота  

    Створення керуючої компанії сьогодні – це не віяння моди, це скоріше наслідок, викликаний, по-перше, необхідністю залучити професіоналів до цієї сфери діяльності, по-друге, можливістю застосовувати професійне обладнання та техніку, сучасні інформаційні технології і, нарешті, встановлюючи здорову конкуренцію на даному сегменті ринку, забезпечувати сервіс на найвищому рівні для комфортності проживання наших клієнтів.

  Ми тісно працюємо з власниками житла , розглядаємо пропозиції та заяви, вживаємо заходів, необхідних для усунення зазначених звернень  у встановлені терміни.

Задля більш прозорого використання коштів мешканців ми розробляємо поточні та перспективні плани робіт і послуг за утримання, плани поточного ремонту спільного майна багатоквартирного будинку

  «Керуюча компанія Престиж» – це, перш за все, команда однодумців, яка об’єднала молодих фахівців і досвідчених кваліфікованих співробітників, з багаторічним досвідом роботи в сфері обслуговування.

Професійне управління багатоквартирними будинками та розвиток сфери обслуговування- основний напрямок діяльності нашої компанії.

IMG_9369

Нечепа Наталія

0
Об'єктів в управлінні
0
тис. м² загальної площі
0
Років в управлінні
Останні новини

ОСББ чи Керуюча компанія

https://www.youtube.com/watch?v=Ok7Bn8Okgws&t=32s До 1 травня 2020 року українці повинні визначитись із формою управління будинком.
Read More
ОСББ чи Керуюча компанія

В Україні готуються знизити тарифи на газ

"Тарифи на газ для населення повинні бути справедливими. Ціна на газ зростає на ринку через погодні умови та інші причини, які склалися в Європі, і ми не можемо дозволити зростання ціни для наших громадян", – сказав Зеленський.
Read More
В Україні готуються знизити тарифи на газ

Пільги для малого та середнього бізнеса

Поки невідомо, коли завершаться обмежувальні заходи, і підприємці зможуть повернутися до звичного ритму роботи. І чи будуть завершені обмеження після 24 квітня
Read More
Пільги для малого та середнього бізнеса
First-class Professionals

Послуги

Створення та співпряця з ОСББ

Обслуговування житлових комплексів

Додаткові послуги
(в розробці)

Переваги

.

Зворотній зв'язок

Всі витрати керуючої компанії прозорі для наших друзів. Кожного місяця ми проводимо фінансовий звіт, та надаємо можливість переглянути витрати компанії 

Мешканці можуть вибирати обсяг послуг, що надаються компанією. Найчастіше компанії розробляють різні пакети послуг, ціна яких залежить від набору послуг і частоти їх надання. 

Мешканцям не потрібно переживати про те, чи всі оплатили житлово-комунальні послуги. Злісними неплатниками займається керуюча компанія

    Call Now Button
    Введите свои данные